0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Technolog ds. Wody i Ścieków (cały etat)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Technologa ds. Wody i Ścieków (cały etat) na ww. stanowisko zostanie zatrudniona Pani Justyna Walkus zam. Głuchów gm. Tuszyn.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Ogłoszenie o naborze ukazało się 10 września 2019 roku na tablicy ogłoszeń Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie.

Termin złożenia aplikacji upływał w dniu 24 września 2019 roku o godzinie 13:00.

Na ogłoszony nabór w podanym wyżej terminie wpłynęły trzy oferty aplikacyjne.

Po analizie otrzymanych ofert Komisja Rekrutacyjna stwierdziła, że wszystkie oferty spełniają wymogi formalne i zaprosiła kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, co było drugim etapem naboru.

W dniu 8 października 2019 roku od godz.08:30 przeprowadzone zostały rozmowy kwalifikacyjne Komisji Rekrutacyjnej z kandydatami. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci przedstawili swoje osoby – zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe. Po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej członkowie Komisji Konkursowej wyrazili swoje opinie związane z kandydatami. Komisja Rekrutacyjna biorąc pod uwagę przygotowanie merytoryczne oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe stwierdziła, że Pani Justyna Walkus zam. Głuchów gm. Tuszyn posiada najwyższą wiedzę teoretyczną niezbędną do pracy na stanowisku Technologa ds. Wody i Ścieków oraz doświadczenie zawodowe wystarczające, zdaniem komisji, do podjęcia pracy na ww. stanowisku. Kandydatka wykazała się dobrą znajomością podstawowych aktów prawnych takich jak: ustawa prawo wodne, ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, ustawa o odpadach. W ocenie Komisji Rekrutacyjnej Pani Justyna Walkus zam. Głuchów gm. Tuszyn spełnia warunki do podjęcia pracy i  właściwej realizacji zadań na stanowisku Technologa ds. Wody i Ścieków w zakresie wymienionym w ogłoszeniu o pracę.

W związku z powyższym Komisja wyłoniła kandydata na pracownika na stanowisku Technologa ds. Wody i Ścieków tj. Panią Justynę Walkus zam. Głuchów gm. Tuszyn.

Wobec powyższego nabór na ww. stanowisko został zakończony.

Na stanowisko urzędnicze Technologa ds. Wody i Ścieków w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie zatrudniona zostanie Pani Justyna Walkus zam. Głuchów gm. Tuszyn.

W związku z powyższym nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Technologa ds. Wody i Ścieków w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie uznaje się za zakończony.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru Technolog ds. Wody i Ścieków
Dodany: 11.10.2019 godz. 17:40

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Mateusz Wymysłowski [Dyrektor] dnia 11 2019

Informacja opublikowana przez:
  dnia 11 2019 godz. 17:40

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Nabór na stanowisko Technologa ds. Wody i Ścieków

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie, ul. Brzezińska 86a 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  Technolog ds. Wody i Ścieków (cały etat)

Wymiar czasu:
  cały etat

Miejsce składania ofert:
  Sposób, termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Technologa ds. Wody i Ścieków”, osobiście w biurze obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a) lub pocztą na adres Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.09.2019 r. do godz. 13:00 (termin dotyczy także ofert składanych pocztą). Aplikacje, które wpłyną do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  4. Nieposzlakowana opinia.
  5. Wykształcenie średnie oraz minimum 3 letni staż pracy lub wykształcenie wyższe.
  6. Wykształcenie techniczne w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biotechnologii.

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość przepisów prawa w zakresie Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Prawa Wodnego, Prawa Ochrony Środowiska.
  2. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków.
  3. Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  4. Umiejętności pracy w zespole.
  5. Umiejętności obsługi pakietu MS Office.
  6. Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem wymagań co do jakości wody dostarczonej odbiorcom oraz w ścieków odprowadzanych do odbiorników, określonych w pozwoleniach wodno-prawnych.
  2. Prowadzenie procesu technologicznego oczyszczania ścieków w sposób zapewniający ciągłość ich oczyszczania.
  3. Nadzór nad eksploatacją urządzeń do poboru wód oraz kierowanie pracami eksploatacyjnymi związanymi z jakością wody.
  4. Udział w odbiorach technicznych urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków oraz ujęć wody realizowanych w ramach inwestycji i remontów.
  5. Prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej oczyszczalni ścieków i ujęć wody.
  6. Kontrola pracy urządzeń poprzez analizę zapisów oraz wyników analiz ścieków i wody oraz prób technologicznych, nadzór nad pobieraniem prób do badań.
  7. Prowadzenie kontroli procesu technologicznego oczyszczania ścieków i poboru wody.
  8. Współdziałanie z laboratorium w zakresie eksploatacji oczyszczalni ścieków i ujęć wody.
  9. Współudział w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.
  10. Przygotowanie danych do sprawozdań dotyczących działalności Zakładu.
  11. Kontrola dostarczanych do oczyszczalni ścieków zarówno na terenie oczyszczalni jak i na sieci.
  12. Przygotowywanie i przekazywanie do odpowiednich jednostek harmonogramu badań wody oraz wyników badań wody i ścieków.
  13. Prowadzenie gospodarki substancjami chemicznymi na potrzeby własne Zakładu.
  14. Nadzorowanie pracy pracowników oraz przydzielanie zakresu prac pracownikom obsługującym oczyszczalnie ścieków w Tuszynie i Żerominie.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej.
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy (do pobrania ze strony http://www.bip.zwiktuszyn.pl/ – załącznik do niniejszego ogłoszenia).
  3. Dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów, świadectw).
  4. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
  5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu nieposzlakowanej opinii.
  6. Oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.
  7. Zaświadczenie/oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  8. Kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282).
  9. Inne dodatkowe kopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Oświadczenia oraz kwestionariusz osobowy powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata.

Kserokopie dokumentów kandydat poświadcza za zgodność z oryginałem opatrując je własnoręcznym podpisem i datą.

Dodatkowe informacje:

Warunki pracy na danym stanowisku:

  1. Miejsce pracy: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie, ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn.
  2. Praca w budynku jednokondygnacyjnym.
  3. Wymiar czasu pracy: 1 etat - pełen wymiar czasu pracy.
  4. Liczba godzin pracy w tygodniu: przeciętnie 8 godzin na dobę i 40 godzin w przeciętnie 5 – dniowym tygodniu pracy w przyjętym jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym.
  5. Rodzaj zatrudnienia: pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony lub nieokreślony. W przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony, nie dłuższy niż 6 miesięcy.
  6. Rodzaj pracy: praca na samodzielnym stanowisku pracy, praca posiada charakter administracyjno – biurowy oraz obejmuje pracę w terenie.
  7. Stanowisko pracy wyposażone w sprzęt komputerowy, odpowiednie oświetlenie, biurko, szafy, telefon.
  8. Pracownik użytkuje w czasie pracy monitor ekranowy co najmniej przez połowę wymiaru czasu pracy.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w miesiącu marcu nie przekroczył 6%.

Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna w zakresie wskazanym w ogłoszeniu. O jej terminie kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Ogłoszenie o naborze oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej (http://www.bip.zwiktuszyn.pl/) oraz na tablicy informacyjnej ZWiK.

Ogłoszenie o naborze Technolog ds. Wody i Ścieków
Dodany: 10.09.2019 godz. 10:50
kwestionariusz osobowy z klauzulą Technolog
kwestionariusz z klauzulą Technolog
Dodany: 10.09.2019 godz. 11:17

  Wymysłowski Mateusz [Dyrektor] dnia 10 2019

  dnia 10 2019 godz. 10:45
Liczba odsłon:
  368 od 10 2019 godz. 10:45  (średnio 0.2 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl