0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Specjalista ds. Technicznych (cały etat)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Specjalisty ds. Technicznych (cały etat) na ww. stanowisko zostanie zatrudniona Pani Ewelina Muszyńska-Miara zam. Tuszynek Majoracki gm. Tuszyn.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Ogłoszenie o naborze ukazało się 15 czerwca 2023 roku na tablicy ogłoszeń Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie.

Termin złożenia aplikacji upływał w dniu 27 czerwca 2023 roku o godzinie 14:00.

Na ogłoszony nabór w podanym wyżej terminie wpłynęła jedna oferta aplikacyjna.

Po analizie otrzymanej oferty Komisja Konkursowa stwierdziła, że oferta spełnia wymogi formalne i zaprosiła kandydatkę na rozmowę kwalifikacyjną, co było drugim etapem naboru.

W dniu 30 czerwca 2023 roku przeprowadzona została rozmowa kwalifikacyjna Komisji Konkursowej z kandydatką. Po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej członkowie Komisji Konkursowej wyrazili swoje opinie związane z kandydatką. Komisja stwierdziła, że kandydatka posiada wystarczającą wiedzę teoretyczną niezbędną do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych oraz doświadczenie zawodowe wystarczające, zdaniem komisji, do podjęcia pracy na ww. stanowisku. W ocenie Komisji Konkursowej kandydatka spełnia warunki do podjęcia pracy i właściwej realizacji zadań na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych w zakresie wymienionym w ogłoszeniu o pracę.

W związku z powyższym Komisja wyłoniła kandydatkę na pracownika na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych tj. Panią Ewelinę Muszyńską-Miara zam. Tuszynek Majoracki gm. Tuszyn.

Wobec powyższego nabór na ww. stanowisko został zakończony.

Na stanowisko urzędnicze Specjalisty ds. Technicznych w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie zatrudniona zostanie Pani Ewelina Muszyńska-Miara zam. Tuszynek Majoracki gm. Tuszyn.

W związku z powyższym nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Specjalisty ds. Technicznych w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie uznaje się za zakończony.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru Specjalisty ds. Technicznych
Dodany: 03.07.2023 godz. 9:37

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Mateusz Wymysłowski [Dyrektor] dnia 3 2023

Informacja opublikowana przez:
  dnia 3 2023 godz. 09:20

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Nabór na stanowisko Specjalista ds. Technicznych (cały etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  Specjalista ds. Technicznych (cały etat)

Wymiar czasu:
  cały etat

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Specjalista ds. Technicznych ZWiK”, osobiście w biurze obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a) lub pocztą na adres Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27.06.2023 r. do godz. 14:00 (termin dotyczy także ofert składanych pocztą). Aplikacje, które wpłyną do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – specjalisty zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna w zakresie wskazanym w ogłoszeniu. O jej terminie kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie;
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Nieposzlakowana opinia;
  5. Wykształcenie wyższe techniczne;
  6. Minimum 2 letni staż pracy.

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość regulacji prawnych z zakresu: ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, prawa wodnego, budownictwa, prawa zamówień publicznych, warunków technicznych podłączenia do sieci wodociągowej i do sieci kanalizacyjnej;
  2. Zdolności do samodzielnej pracy merytorycznej;
  3. Umiejętność posługiwania się mapami i rysunkami technicznymi;
  4. Umiejętność obsługi komputera w szczególności Pakiet Office.
  5. Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Przygotowywanie warunków technicznych do celów projektowych i wykonania podłączenia do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej oraz budowy sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej;
  2. Przygotowywanie uzgodnień projektów budowlanych przyłączy wodociągowych i kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowych, sieci kanalizacji sanitarnej oraz innych dokumentacji projektowych w zakresie kolizji z uzbrojeniem wodociągowym i kanalizacyjnym;
  3. Uczestniczenie w realizacji inwestycji oraz robót budowlano-montażowych i remontowych prowadzonych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie;
  4. Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji dotyczącej działu technicznego;
  5. Nadzór nad prawidłową eksploatacją Stacji Uzdatniania Wody eksploatowanych przez Zakład;

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej;
  2. List motywacyjny;
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy wraz z klauzulą informacyjną (do pobrania ze strony http://www.bip.zwiktuszyn.pl/ – załączniki do niniejszego ogłoszenia);
  4. Dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów, świadectw);
  5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  6. Oświadczenie kandydata o posiadaniu nieposzlakowanej opinii;
  7. Oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  8. Zaświadczenie/oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  9. Kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530);
  10. Inne dodatkowe kopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Oświadczenia, kwestionariusz osobowy oraz klauzula powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata.

Kserokopie dokumentów kandydat poświadcza za zgodność z oryginałem opatrując je własnoręcznym podpisem i datą.

Dodatkowe informacje:

Warunki pracy na danym stanowisku:

  1. Miejsce pracy: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie, ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn;
  2. Praca w budynku jednokondygnacyjnym;
  3. Wymiar czasu pracy: 1 etat - pełen wymiar czasu pracy;
  4. Liczba godzin pracy w tygodniu: przeciętnie 8 godzin na dobę i 40 godzin w przeciętnie 5 – dniowym tygodniu pracy w przyjętym jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym;
  5. Rodzaj zatrudnienia: pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony lub nieokreślony. W przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony, nie dłuższy niż 6 miesięcy;
  6. Rodzaj pracy: praca na samodzielnym stanowisku pracy, praca posiada charakter administracyjno – biurowy, wyjazdy służbowe związane z czynnościami wykonywanymi na wskazanym stanowisku pracy;
  7. Stanowisko pracy wyposażone w sprzęt komputerowy, odpowiednie oświetlenie, biurko, szafy, telefon;
  8. Pracownik użytkuje w czasie pracy monitor ekranowy co najmniej przez połowę wymiaru czasu pracy.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia nie przekroczył 6%.

Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – specjalisty zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna w zakresie wskazanym w ogłoszeniu. O jej terminie kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Ogłoszenie o naborze oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej (http://www.bip.zwiktuszyn.pl/) oraz na tablicy informacyjnej ZWiK.

Ogłoszenie o naborze - Specjalista ds. technicznych
Dodany: 15.06.2023 godz. 10:55
Kwestionariusz osobowy plik pdf
Kwestionariusz osobowy plik doc
Dodany: 15.06.2023 godz. 10:57
Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych plik pdf

  Wymysłowski Mateusz [Dyrektor] dnia 15 2023

  dnia 15 2023 godz. 10:54
Liczba odsłon:
  255 od 15 2023 godz. 10:54  (średnio 0.52 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl