0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ogłasza nabór na Stanowisko Elektryka - operatora maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków ( pełen etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie

Oferowane stanowisko:
  Elektryk - operator maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków

Wymiar czasu:
  Pełen etat

Miejsce składania ofert:
  Biuro Obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a

Wymagania:

1. Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie
  2. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. nieposzlakowana opinia,
  4. wykształcenie min. średnie zawodowe ,kierunek elektromechanik lub elektryk
  5. aktualne uprawnienia SEP

2. Wymagania dodatkowe:

  1. posiadanie uprawnień oraz stosownej wiedzy w zakresie obsługi konserwacji oraz naprawy urządzeń elektrycznych
  2. umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej
  3. komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  4. odpowiedzialność, systematyczność, dokładność w działaniu,
  5. dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
  6. praktyczne doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów na stanowisku
  7. posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii b lub c
  8. dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy
  9. 5 letni udokumentowany staż pracy

Zakres obowiązków:

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1)w zakresie elektryki

  1. zapewnienie ciągłości pracy urządzeń będących w posiadaniu ZWiK poprzez kontrolę  prawidłowości pracy urządzeń oraz ich konserwację
  2. usuwanie usterek sterowania

2)w zakresie operatora maszyn i urządzeń

  1. kontrola pracy oczyszczalni ścieków
  2. przeglądy kanalizacji sanitarnej oraz bieżące usuwanie awarii
  3. inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagane dokumenty:

4. Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kopie dokumentu poświadczającego wykształcenie
  4. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu  z pełni praw publicznych,

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Biurze Obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie  ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a ) z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko elektryka - operatora maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków”,  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 01.12.2016r. do godz. 12.00

Aplikacje, które wpłyną do zakładu po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie o naborze oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej (www.zwiktuszyn.pl) oraz na tablicy informacyjnej zakładu.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie nie zwraca przekazanych dokumentów aplikacyjnych.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie zastrzega możliwość odwołania naboru bez podania przyczyn.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych  (Dz.U. z 2014 r. , poz.1182 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2014r.,  poz. 1202 ze zm.).

» Pliki powiązane:

Treść ogłoszenia
Dodany: 15.11.2016 godz. 14:08

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Florczyk Beata [p.o. Dyrektora ZWiK] dnia 15 2016

Informacja opublikowana przez:
  dnia 15 2016 godz. 14:04
Liczba odsłon:
  102 od 15 2016 godz. 14:04  (średnio 0.04 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl