0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy TECHNOLOG DS. WODY I ŚCIEKÓW

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86A 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  TECHNOLOG DS. WODY I ŚCIEKÓW

Wymiar czasu:
  pół etatu

Miejsce składania ofert:

Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne niezbędne:

  • Wyższe – Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska ( pokrewne)
  • obywatelstwo polskie
  • nieposzlakowana opinia
  • pełna zdolność do czynności prawnych , korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za przestępstwa umyślne złożone w formie pisemnego oświadczenia
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w pracy w Zakładzie Wodociągów i kanalizacji
  • znajomośc procesów oczyszczania ścieków
  • Obsługa systemów GIS
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

Podstawowy zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Prowadzenia spraw związanych z utrzymaniem wymagań co do jakości  wody dostarczonej  klientowi oraz w ściekach odprowadzanych do odbiorników, określonych w pozwoleniach wodno-prawnych;
  2. Prowadzenie technologii oczyszczania ścieków w sposób zapewniający ciągłość ich oczyszczania;
  3. Nadzór nad eksploatacja urządzeń do poboru, kierowanie pracami eksploatacyjnymi związanymi z jakością wody;
  4. Udział w odbiorach technicznych urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków oraz ujęć wody realizowanych w ramach inwestycji i remontów;
  5. Prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej oczyszczalni ścieków i ujęć wody zgodnie ze zbiorem instrukcji o eksploatacji i konserwacji;
  6. Kontrola pracy urządzeń poprzez analizę zapisów oraz wyników analiz ścieków i wody oraz prób technologicznych, nadzór nad pobieraniem prób do badań;
  7. Prowadzenie kontroli procesu technologicznego oczyszczania ścieków i poboru wody;
  8. Współdziałanie z laboratorium w zakresie eksploatacji oczyszczalni ścieków i ujęć wody;
  9. Współudział w przygotowaniu niezbędnych dokumentacji;
  10. Przygotowanie danych do sprawozdań dotyczących działalności Zakładu.
  11. Kontrola dostarczanych do oczyszczalni ścieków zarówno na terenie oczyszczalni jak i na sieci;
  12. Przygotowywanie i przekazywanie  do odpowiednich jednostek harmonogramu badań wody  oraz wyników badań wody i ścieków;
  13. Obsługa systemu GIS
  14. Prowadzenie gospodarki odczynnikami oraz labolatorium na potrzeby własne Zakładu;
  15. Nadzorowanie pracy pracowników oraz przydzielanie zakresu prac pracownikom obsługującym oczyszczalnie ścieków w Tuszynie i Żerominie.

Wymagane dokumenty:

Curriculum Vitae, wraz z zawartą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie moich  danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko Technolog ds. wody i ścieków,

dodatkowa klauzula CV w przypadku, gdy kandydat wyraża wolę przechowywania jego dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie  moich  danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać z dopiskiem: rekrutacja na stanowisko Technolog ds. wody i ścieków w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie .,  ul. Brzezińska 86A, w pokoju nr 1 lub za pośrednictwem poczty na adres Zakładu .

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 16 listopada 2018 r.

Aplikacje złożone po ww. terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje:

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie   informuje, że:

  1. administratorem danych osobowych w procesie niniejszej rekrutacji jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie., ul. Brzezińska 86A , 95-080 Tuszyn;
  2. dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych są przekazywane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały przekazane;
  3. osoba, której dane osobowe dotyczą ma prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. osoba, której dane dotyczą, ma prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na ich przetwarzanie;
  5. dokumenty aplikacyjne będą przechowywane nie dłużej niż 3 miesiące od dnia zakończenia naboru, chyba  że osoba, której dane dotyczą wyrazi wolę / zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie przez ZWiK w Tuszynie. danych osobowych zawartych w aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  6. bez wyraźniej zgody osoby, której dane dotyczą, jej dokumenty aplikacyjne nie będą przechowywane, ani wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  7. osoba, której dane dotyczą ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji jest art. 22 Kodeksu pracy, a w zakresie wykraczającym poza wyżej wskazany – zgoda na przetwarzanie danych osobowych;
  9. za dzień złożenia aplikacji rozumie się dzień jej wpływu / dostarczenia do ZWiK w Tuszynie.;
  10. skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną;

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Chojnacki Damian [Dyrektor] dnia 2 2018

Informacja opublikowana przez:
  dnia 2 2018 godz. 08:39
Liczba odsłon:
  357 od 2 2018 godz. 08:39  (średnio 0.16 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl