0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. Obsługi Klientów

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86A 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  Specjalista ds. Obsługi Klientów

Wymiar czasu:
  Pełen etat

Miejsce składania ofert:

Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne niezbędne:

  • wykształcenie min. średniego
  • obywatelstwo polskie
  • nieposzlakowana opinia
  • pełna zdolność do czynności prawnych , korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za przestępstwa umyślne złożone w formie pisemnego oświadczenia

Wymagania dodatkowe:

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego, mile widziane dwuletnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta w służbie cywilnej (urzędy, spółki miejskie)
  • posiadania kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych niezbędnych do profesjonalnej obsługi klienta
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana umiejętność obsługi sytemu bilingowego dedykowanego do obsługi przedsiębiorstw wodociągowych.
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

Podstawowy zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • obsługa klientów w zakresie :
  1. informowania o możliwości podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej;
  2. zawierania umów na usługi wodociągowe i kanalizacyjne;
  3. bezumownego poboru wody i odprowadzania ścieków;
  4. wyjaśniania faktur, sprawdzanie zaległości, sald i wpłat;
  • przyjmowanie i weryfikowanie korespondencji wpływającej do Zakładu (dostarczanej bezpośrednio przez Klientów oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej), prowadzenie kancelarii;
  • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących reklamacji jakości wody oraz skarg na działalność Zakładu;
  • przyjmowanie odczytów wodomierzy oraz wprowadzanie ww. odczytów do systemu informatycznego, rozliczanie pracy inkasentów i wgrywanie
  • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących zmiany właściciela, zarządcy nieruchomości oraz danych teleadresowych Odbiorcy Usług;
  • wyjaśnianie reklamacji związanych z wysokością odczytów wodomierzy;
  • informowanie o  zamknięciach dostaw wody lub odprowadzania ścieków;
  • wystawianie faktur  i ich duplikatów oraz wydawaniu kopii dokumentów;
  • przygotowanie umów przedwstępnych/przyrzeczonych na wykup przez Gminę Tuszyn sieci Wodociągowych lub Kanalizacyjnych wybudowanych przez prywatnych inwestorów;
  • przygotowanie umów odpłatnego przejęcia przez Gminę Tuszyn sieci Wodociągowych lub Kanalizacyjnych wybudowanych przez prywatnych inwestorów;
  • przygotowanie dokumentów dot. darowizn na  Gminę Tuszyn sieci Wodociągowych lub Kanalizacyjnych wybudowanych przez prywatnych inwestorów;
  • czynny udział w pracach Komisji Technicznej

Wymagane dokumenty:

Curriculum Vitae, wraz z zawartą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie moich  danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientów,

dodatkowa klauzula CV w przypadku, gdy kandydat wyraża wolę przechowywania jego dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie  moich  danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać z dopiskiem: rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientów w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie .,  ul. Brzezińska 86A, w pokoju nr 4 lub za pośrednictwem poczty na adres Zakładu .

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 16 listopada 2018 r.

Aplikacje złożone po ww. terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje:

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie   informuje, że:

  1. administratorem danych osobowych w procesie niniejszej rekrutacji jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie., ul. Brzezińska 86A , 95-080 Tuszyn;
  2. dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych są przekazywane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały przekazane;
  3. osoba, której dane osobowe dotyczą ma prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. osoba, której dane dotyczą, ma prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na ich przetwarzanie;
  5. dokumenty aplikacyjne będą przechowywane nie dłużej niż 3 miesiące od dnia zakończenia naboru, chyba  że osoba, której dane dotyczą wyrazi wolę / zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie przez ZWiK w Tuszynie. danych osobowych zawartych w aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  6. bez wyraźniej zgody osoby, której dane dotyczą, jej dokumenty aplikacyjne nie będą przechowywane, ani wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  7. osoba, której dane dotyczą ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji jest art. 22 Kodeksu pracy, a w zakresie wykraczającym poza wyżej wskazany – zgoda na przetwarzanie danych osobowych;
  9. za dzień złożenia aplikacji rozumie się dzień jej wpływu / dostarczenia do ZWiK w Tuszynie.;
  10. skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną;

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Chojnacki Damian [Dyrektor] dnia 2 2018

Informacja opublikowana przez:
  dnia 2 2018 godz. 08:43
Liczba odsłon:
  149 od 2 2018 godz. 08:43  (średnio 0.07 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl